H260310172431
K270411182501
Sz280512192602
Cs290613202703
P300714212804
Sz010815222905
V020916233006

Sport

2007/05/23

Duatlon VB győr-majus 19-20

eredmények:

junior: 5km futás ,20 km bringa 2.5 km futás

Nagyon büszke vagyok rátok és nem csak én hanem egész Magyarország büszke lehet rátok! Tóth Zsófia, Kostyál Ágnes, Perlaky Ágnes, Szalay Szandra, Horváth Gréta, Láposi Katalin és az összes magyar induló!

Plc. Name Rn. Country I.Running Cycling R + C II. Running Finis Results
1 TOTH ZSOFIA 220 HUN 00:15:57( 4) 00:34:01( 1) 00:49:58( 1) 00:08:27( 1) 00:58:25( 1)
2 JERZYK AGNIESZKA 210 POL 00:15:57( 3) 00:34:07( 4) 00:50:04( 4) 00:08:40( 2) 00:58:44( 2)
3 KOSTYAL AGNES 216 HUN 00:15:56( 1) 00:34:03( 2) 00:49:59( 2) 00:08:50( 3) 00:58:49( 3)
4 MAZZETTI ANNAMARIA 209 ITA 00:15:57( 2) 00:34:06( 3) 00:50:03( 3) 00:09:28( 11) 00:59:31( 4)
5 PERLAKY AGNES 223 HUN 00:16:35( 9) 00:34:30( 7) 00:51:05( 7) 00:08:52( 4) 00:59:57( 5)
6 SZALAY SZANDRA 201 HUN 00:16:23( 6) 00:34:41( 9) 00:51:04( 5) 00:09:08( 5) 01:00:12( 6)
7 CLEMENTE BARBARA 212 POR 00:16:51( 12) 00:34:14( 5) 00:51:05( 6) 00:09:18( 7) 01:00:23( 7)
8 JOHANIDESOVA LEA 213 CZE 00:16:35( 8) 00:34:41( 10) 00:51:16( 11) 00:09:11( 6) 01:00:27( 8)
9 GILFILAN COURTNEY 205 AUS 00:16:02( 5) 00:35:08( 12) 00:51:10( 8) 00:09:21( 9) 01:00:31( 9)
10 HORVATH GRETA 214 HUN 00:16:50( 11) 00:34:25( 6) 00:51:15( 10) 00:09:19( 8) 01:00:34( 10)
11 FISCHER CARLYN 215 RSA 00:16:25( 7) 00:34:48( 11) 00:51:13( 9) 00:09:21( 10) 01:00:34( 11)
12 WHITE YASMINE 207 USA 00:16:50( 10) 00:35:23( 16) 00:52:13( 12) 00:09:40( 12) 01:01:53( 12)
13 MARQUES JOANA 218 POR 00:17:10( 14) 00:35:09( 13) 00:52:19( 14) 00:09:53( 14) 01:02:12( 13)
14 FERREIRA ANA 204 POR 00:17:10( 13) 00:35:20( 15) 00:52:30( 16) 00:09:45( 13) 01:02:15( 14)
15 LAPOSI KATA 224 HUN 00:17:15( 15) 00:35:10( 14) 00:52:25( 15) 00:09:56( 16) 01:02:21( 15)
16 QUICK ANGELA 203 CAN 00:17:40( 17) 00:34:38( 8) 00:52:18( 13) 00:10:16( 17) 01:02:34( 16)
17 VLCKOVA ZUZANA 202 CZE 00:18:06( 19) 00:35:29( 18) 00:53:35( 19) 00:09:54( 15) 01:03:29( 17)
18 BERKE ADRIENN TIHANA 225 HUN 00:17:37( 16) 00:35:56( 20) 00:53:33( 18) 00:10:19( 19) 01:03:52( 18)
19 MULLER MELISSA 221 RSA 00:17:57( 18) 00:35:56( 19) 00:53:53( 20) 00:10:18( 18) 01:04:11( 19)
20 LHOTOVA KATERINA 219 CZE 00:18:08( 20) 00:35:25( 17) 00:53:33( 17) 00:11:10( 20) 01:04:43( 20)
21 CUBA DORADO ALBA 211 ESP 00:18:40( 21) 00:36:45( 21) 00:55:25( 21) 00:11:12( 21) 01:06:37( 21)
22 VAN DER WORM MARYKE 206 RSA 00:18:52( 22) 00:40:25( 22) 00:59:17( 22) 00:11:22( 22) 01:10:39( 22)
23 LUKINA MARIJA 208 CRO /DNF 00:18:47( 24) 00:00:00( 23) 00:00:00( 23) 00:00:00( 23) 00:00:00( 23)
24 HUYSAMEN KIRSTEN 217 RSA /DNS 00:00:00( 25) 00:00:00( 24) 00:00:00( 24) 00:00:00( 24) 00:00:00( 24)
25 MIHALEK ZSOFIA 222 HUN /DNF 00:17:16( 23) 00:00:00( 25) 00:00:00( 25) 00:00:00( 25) 00:00:00( 25

képek :

rajt!!!

futás..

kidepózás..irány a bringázás

kerékpározás

miutan a bringat leraktak futás ki a depóból

cééél

 

 

 

Elit női eredmények: 10 km -40km-5km

Plc. Name Rn. Country I.Running Cycling R + C II. Running Finis Results
1 FERNANDES VANESSA 106 POR 00:31:38( 1) 01:05:51( 11) 01:37:29( 1) 00:16:37( 1) 01:54:06( 1)
2 DILLON MICHELLE 121 GBR 00:32:15( 4) 01:05:19( 5) 01:37:34( 4) 00:17:09( 2) 01:54:43( 2)
3 CSOMOR ERIKA 104 HUN 00:32:14( 2) 01:05:20( 6) 01:37:34( 3) 00:17:19( 3) 01:54:53( 3)
4 LOUISON ALEXANDRA 111 FRA 00:32:15( 3) 01:05:16( 4) 01:37:31( 2) 00:17:27( 5) 01:54:58( 4)
5 GIORDANO LAURA 103 ITA 00:32:40( 5) 01:04:58( 3) 01:37:38( 7) 00:17:26( 4) 01:55:04( 5)
6 DEDERKO EWA 132 POL 00:32:59( 7) 01:04:36( 1) 01:37:35( 6) 00:17:55( 7) 01:55:30( 6)
7 LEE MICHELLE 102 GBR 00:32:50( 6) 01:04:45( 2) 01:37:35( 5) 00:18:29( 12) 01:56:04( 7)
8 SCHLIPF CAROLIN 123 GER 00:33:45( 9) 01:05:31( 9) 01:39:16( 8) 00:17:55( 6) 01:57:11( 8)
9 MORRISON CATRIONA 101 GBR 00:33:12( 8) 01:06:08( 15) 01:39:20( 9) 00:18:10( 9) 01:57:30( 9)
10 PEREIRO INMACULADA 108 ESP 00:33:59( 10) 01:05:28( 8) 01:39:27( 11) 00:18:23( 11) 01:57:50( 10)
11 SIMIC*** MATEJA 114 SLO 00:33:59( 11) 01:05:27( 7) 01:39:26( 10) 00:19:09( 21) 01:58:35( 11)
12 BRASSAY REKA 110 HUN 00:34:31( 12) 01:06:01( 13) 01:40:32( 12) 00:18:32( 13) 01:59:04( 12)
13 PENKER MARLIES 119 AUT 00:34:41( 15) 01:06:48( 23) 01:41:29( 20) 00:18:07( 8) 01:59:36( 13)
14 GAUCHET CHARLOTTE 141 FRA 00:34:58( 18) 01:06:24( 19) 01:41:22( 13) 00:18:19( 10) 01:59:41( 1)
15 BECK VICTORIA 135 NZL 00:34:59( 19) 01:06:24( 18) 01:41:23( 14) 00:18:33( 14) 01:59:56( 14)
16 SAWADA AIRI 115 JPN 00:34:31( 13) 01:07:00( 25) 01:41:31( 22) 00:18:35( 15) 02:00:06( 15)
17 THOMAS BEVERLEY 122 AUS 00:34:31( 14) 01:06:56( 24) 01:41:27( 17) 00:18:52( 18) 02:00:19( 16)
18 TISSEYRE MAGALI 130 CAN 00:34:58( 17) 01:06:34( 21) 01:41:32( 23) 00:18:51( 17) 02:00:23( 17)
19 GARCIA MA ELENA 127 ESP 00:34:58( 16) 01:06:36( 22) 01:41:34( 24) 00:18:51( 16) 02:00:25( 18)
20 STROBLOVÁ EVA 125 CZE 00:35:35( 24) 01:05:53( 12) 01:41:28( 18) 00:19:05( 19) 02:00:33( 19)
21 VOGLER NICOLE 107 CAN 00:35:17( 22) 01:06:10( 16) 01:41:27( 16) 00:19:08( 20) 02:00:35( 20)
22 HERRERO HELENA 113 ESP 00:35:09( 21) 01:06:16( 17) 01:41:25( 15) 00:19:30( 22) 02:00:55( 21)
23 UEBELHART JACQUELINE 112 SUI 00:35:53( 26) 01:05:38( 10) 01:41:31( 21) 00:19:36( 23) 02:01:07( 22)
24 PREISIG ANNE 105 USA 00:35:35( 23) 01:06:03( 14) 01:41:38( 25) 00:20:12( 25) 02:01:50( 23)
25 GOLSTEYN MAUD 116 NED 00:35:00( 20) 01:06:29( 20) 01:41:29( 19) 00:21:11( 31) 02:02:40( 24)
26 OLIVEIRA GISELE 118 BRA 00:36:56( 30) 01:10:22( 27) 01:47:18( 30) 00:20:02( 24) 02:07:20( 25)
27 SAITO MAMI 131 JPN 00:36:05( 27) 01:11:03( 29) 01:47:08( 26) 00:20:27( 28) 02:07:35( 26)
28 BUGDOL EWA 147 POL 00:36:27( 29) 01:10:49( 28) 01:47:16( 29) 00:20:24( 27) 02:07:40( 2)
29 KREJCOVÁ PETRA 120 CZE 00:37:16( 31) 01:09:53( 26) 01:47:09( 27) 00:20:35( 29) 02:07:44( 27)
30 BATAI REKA 133 HUN 00:35:36( 25) 01:11:37( 31) 01:47:13( 28) 00:20:53( 30) 02:08:06( 28)
31 KISS MELINDA 128 HUN 00:36:25( 28) 01:13:26( 33) 01:49:51( 33) 00:20:20( 26) 02:10:11( 29)
32 HALASZ ANNAMARIA 124 HUN 00:37:33( 32) 01:11:50( 32) 01:49:23( 32) 00:21:12( 32) 02:10:35( 30)
33 ROY SARAH 146 AUS 00:37:44( 33) 01:11:27( 30) 01:49:11( 31) 00:22:45( 33) 02:11:56( 3)
34 BURGOS ANA 109 ESP /DNS 00:00:00( 40) 00:00:00( 34) 00:00:00( 34) 00:00:00( 34) 00:00:00( 31)
35 LEDESMA EVA 117 ESP /DNF 00:35:53( 34) 00:00:00( 35) 00:00:00( 35) 00:00:00( 35) 00:00:00( 32)
36 BAKONYI FRUZSINA 126 HUN /DNF 00:38:46( 36) 00:00:00( 36) 00:00:00( 36) 00:00:00( 36) 00:00:00( 33)
37 HART FELICITY 129 GBR /DNS 00:00:00( 41) 00:00:00( 37) 00:00:00( 37) 00:00:00( 37) 00:00:00( 34)
38 CZESNIK MARIA 134 POL /DNS 00:00:00( 42) 00:00:00( 38) 00:00:00( 38) 00:00:00( 38) 00:00:00( 35)
39 MARKUS EMESE 142 HUN /DNF 00:43:35( 39) 00:00:00( 39) 00:00:00( 39) 00:00:00( 39) 00:00:00( 4)
40 CZEKMAN AGNES 143 HUN /DNF 00:39:09( 37) 00:00:00( 40) 00:00:00( 40) 00:00:00( 40) 00:00:00( 5)
41 FORRO ZSOFIA 144 HUN /DNF 00:37:14( 35) 00:00:00( 41) 00:00:00( 41) 00:00:00( 41) 00:00:00( 6)
42 MIHALYI KRISZTINA 145 HUN /DNF 00:41:15( 38) 00:00:00( 42) 00:00:00( 42) 00:00:00( 42) 00:00:00( 7)

GRatulálok  CSomor Erikának és Brassay Rékának!

elit rajt előtt 

 

Kulcsszavak: duatlonVB győr

sport



©2009 Sarok.org

Search marketing